MS SQL Developer

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: MSSQL T-SQL SQL Database MS SQL

Rekrutacje tę prowadzimy dla brytyjskiej firmie IT rozbudowującej swoje struktury na terenie Polski. Firma specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych systemów służących do zarządzania relacjami z klientami. Firma tworzy i rozwija zaawansowane oprogramowanie, w tym swój flagowy produkt- wielowarstwową platformę służącą do całościowego zarządzania informacjami i relacjami z klientami.

Miejsce pracy: Kraków, centrum
Wynagrodzenie: 5000 – 7000 netto na umowę o pracę lub odpowiednio większe na B2B

Twoje obowiązki:
– tworzenie oprogramowania na platformę MS SQL,
– projektowanie, rozwijanie systemów,
– prowadzenie dokumentacji technicznej,
– zapewnienie wsparcia technicznego dla naszych klientów i deweloperów.

Oczekiwania:
– wykształcenie informatyczne, programistyczne lub matematyczne
– komercyjne doświadczenie w programowaniu baz danych (dodatkowo mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem)
– doświadczenie z MS SQL
– mile widziane doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
– dobra znajomość języka angielskiego
– praca zgodnie z najnowszymi trendami

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki finansowe, uzależnione od doświadczenia i oczekiwań kandydata (5000 – 7000 netto na umowę o pracę lub odpowiednio większe na B2B)
– zatrudnienie w innowacyjnej i rozwijającej się firmie na pełen etat
– realizację ciekawych i ambitnych projektów
– rozwój w międzynarodowym środowisku pracy
– współpracę na czas nieokreślony na umowę o pracę lub B2B
– pracę w młodym i profesjonalnym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
– świetną atmosferę i warunki pracy
– szkolenia i kursy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-31
Wyświetlona: 5337 razy