iOS Developer – 7500 – 11 500 PLN/NETTO - Warszawa

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Warszawa

Tagi: iOS Objective-C

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnie wykonanych aplikacji mobilnych poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

iOS Developer – 7500 – 11 500 PLN/NETTO – Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
• Tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS
• Pisanie kodu aplikacji, publikowanie aplikacji w AppStore

Wymagania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość Objective-C
• Znajomość Swift mile widziana
• Portfolio aplikacji opublikowanych w AppStore
• Znajomość zasad działania REST API
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją

Oferujemy:

• proponowana forma współpracy: kontrakt (z możliwością wyboru innej formy współpracy)
• możliwość rozwoju zawodowego (zapewniony pakiet szkoleń)
• wynagrodzenie od 7500 do 11 500 zł/netto ( wysokość wynagrodzenia podlega negocjacji)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-15
Wyświetlona: 6809 razy