PHP Developer - Nr ref. (58/06)

praca it: etat dla Infolet Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: php propel mysql symfony2 symfony3 phpunit devops

Opis stanowiska
Poszukujemy pasjonata Internetu, który w swojej pracy będzie odpowiadał za programowanie aplikacji internetowych oraz budowę interaktywnych interfejsów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Kandydat stanie się częścią kilkuosobowego zespołu pracującego nad kompleksowymi projektami intranetowymi oraz extranetowymi.

Wymagania

  • 2+ lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość PHP i technik programowania obiektowego.
  • Dobra znajomość baz danych (preferowany MySQL).
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację.

Mile widziane

  • Znajomość Propela.
  • Znajomość zagadnień związanych z DevOps.
  • Znajomość Symfony 2/3 oraz PHPUnit.

Oferta

  • Praca w młodym zespole.
  • Indywidualny budżet na szkolenia i konferencje (członkowie zespołu wzięli udział m.in. w SymfonyCon w Madrycie, AWS Summit w Berlinie).
  • Szkolenie ‘Atakowanie i ochrona aplikacji webowych’.
  • Finansowanie oraz zachęta do uczestnictwa w certyfikowaniu. Developerzy sami mogą wybierać, co ich interesuje. Obecnie kilkoro przygotowuje się do ‘Symfony2 Certified eveloper’, ‘AWS Certified Solutions Architect’ oraz ‘AWS Certified SysOps Administrator’.
  • Coroczne wyjazdy firmowe za granicę (Hiszpania, Niemcy, Francja, Holandia, Malta, Sycylia, Austria, Sardynia).
  • Piątkowe lunche w restauracji.
  • Praca na nowoczesnym sprzęcie w biurze w dobrej lokalizacji.
  • Wynagrodzenie do 9 000 PLN netto przy kontrakcie B2B.
  • Dla osób spoza Krakowa: pakiet relokacyjny w kwocie 2 000 PLN.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-20
Wyświetlona: 5399 razy