Mobile Developer Białystok

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: iOS Android Java Swift

Dla Naszego Klienta, zajmującego się projektowaniem i tworzeniem kompleksowych oprogramowań i aplikacji internetowych dla zagranicznych klientów szukamy osoby na stanowisko: Mobile Developera (od juniora do seniora)

Miejsce pracy: Białystok
Widełki finansowe: 4 000 – 8 000 netto B2B (junior/mid/senior)

Zakres obowiązków:
• tworzenie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji mobilnych na platformy Android i/lub iOS
• analiza wymagań, projektowanie i implementacje rozwiązania postawionych problemów
• udział w ciekawych projektach – między innymi praca nad aplikacjami mobilnymi w oparciu o technologię Bluetooth i Bluetooth LE
• współpraca z zespołem developerów

Wymagania:
• znajomość języków programowania: Java i/lub Swift,
• znajomość środowisk Android Studio i/lub Xcode
• znajomość systemów zarządzania wersjami (GIT, SVN)
• znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane:
• własne aplikacje opublikowane w App Store lub Google Play
• znajomość Objective-c
• znajomość języka C

Dodatkowe profity:
• ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
• praca w zespołach 3 – 6 osobowych
• elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
• indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę w pracy
• możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się
• wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
• cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne (szkolenia, imprezy)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-07
Wyświetlona: 5963 razy