Kontroler jakości (AKJŻ/03/17)

praca it: etat dla weegree / Żory

Tagi: Praca

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Żory

Opis stanowiska:

Praca na hali produkcyjnej.
Kontrola jakości i ilości produktów.
Pomiar detali w oparciu o dokumentację techniczną.
Sporządzanie raportów z przeprowadzonej kontroli.
Posługiwanie się sprzętem kontrolno-pomiarowym.
Określanie, wdrążanie, nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych.
Bieżące wypełnianie ewidencji czasu pracy.
Wymagania:

Dobry wzrok.
Zdolności manualne.
Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Chęci do pracy.
Sumienność.
Dyspozycyjność.
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie.
Pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
Pracę w miłej atmosferze.
Szansa zdobycia cennego doświadczenia.
Praca również dla studentów.
Możliwość pracy w soboty.
Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ !
Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 882-167-625.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-10
Wyświetlona: 5833 razy