ASP .Net Developer Kraków

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: C# Net ASP Net MVC JavaScript jQuery

Oferta:

Gdzie: Kraków
Wynagrodzenie: 6000 – 8000 zł brutto na UoP
(możliwe także B2B)
elastyczne godziny pracy
możliwa praca zdalna 1 raz w tygodniu
Pakiet medyczny Medicover

Firma:

Firma z Krakowa, działająca na rynku od ponad 15 lat, tworząca zaawansowane systemy
mobilne w oparciu o Windowsa i Androida dla swoich klientów w formie ‚cloud’. Firma
współpracuje np. z Nestle czy Dilmah, z klientami o zasięgu krajowym i ponadnarodowym.

Opis stanowiska i projektu:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie
oprogramowania, które jest oparte na platformie .Net, kreowanie
rozwiązań w zakresie architektury oprogramowania wraz z testowaniem
implementowanych rozwiązań.
Projekt długoterminowy (trwa 3 lata). Rozwijana jest własna platforma do
obsługi i raportowania danych z systemu moblinego.

Przebieg rekrutacji:
Spotkanie kwalifikacyjne z opcjonalnymi pytaniami z zakresu znajomości
narzędzi, które zna kandydat

Wymagania:
bardzo dobra znajomość: .Net, C# , ASP.NET MVC oraz
tematyki wzorców projektowych do tworzenia aplikacji dla
wyżej wymienionych technologiach.
doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii .Net:
do 1 roku
znajomość JavaScript i jQuery
dobra znajomość zagadnień związanych z programowaniem
obiektowym
dobra znajomość MS SQL i zagadnień bazodanowych
znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym (w zakresie
używanym w programowaniu)

Mile widziane:

doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych,
znajomość jednego lub kilku: Java, Android, HTML, CSS, JavaScript
znajomość wzorców projektowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-14
Wyświetlona: 5765 razy