Scala Developer Gdańsk lub zdalnie lub częściowo zdalnie

praca it: etat dla New-Invest / Gdańsk

Tagi: Scala OOP Apache Kafka

Oferta:

Gdzie: Gdańsk lub 100% zdalnie lub częściowo zdalnie
15 dni płatnego urlopu na B2B
Wynagrodzenie: 5000 – 9000 zł brutto na UoP poziom Developer,
10 000 – 15 000 zł brutto na UoP poziom Expert (możliwe także B2B)
Finansowanie warsztatów, konferencji, lekcji j. angielskiego, obiadów piątkowych w
Trójmieście, masażu

Firma:
Firma z Gdańska specjalizująca się w technologiach: Scala, Akka i Spark. Razem z zespołem Front-End Developerów i Mobile Developerów, dostarcza full stack rozwiązania. Zatrudnia ok. 80 osób.

Opis stanowiska:
Tworzenie oprogramowania
Poszerzanie i udoskonalanie produktów stosowanych przez ludzi na całym świecie
Rozwiązywanie technicznych problemów
Współpraca z różnymi klientami
Praca z zespołem międzynarodowym

Metodologia pracy:
Code Reviews, Unit tests, integration tests
Github, Jenkins, GIT
Issue Tracking Tools
Współpraca z zespołem testerów
Wolność decyzyjna przy wyborze technologii, narzędzi
Możliwość wyboru projektu lub zmiany projektu

Wymagania:
Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 (swobodna komunikacja z
klientem)
Dobra znajomość programowania OOP i funkcjonalnego
Biegła znajomość Skali będzie mile widziana ( firma chętnie pomoże w rozwoju
w tej technologii)
Doświadczenie komercyjne w języku funkcjonalnym
Znajomość i doświadczenie w pisaniu nowoczesnych asynchronów oraz
wielowątkowych aplikacji
Skupienie się na jakości oprogramowania oraz dobrym rozwoju praktyk
Doświadczenie z testami automatycznymi oraz na ciągłej integracji
Wykształcenie wyższe (kierunkowe)
Mile widziana znajomość jednego lub kilku: Play, Spray, Apache Kafka,
Apache Spark

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-17
Wyświetlona: 6174 razy