Java SE Developer Warszawa

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: Java WebServices XML HTTP Servlets

Oferta:
Wynagrodzenie: 4 000 – 9 000 zł netto na B2B (możliwa UoP)
Miejsce: Warszawa
Opieka medyczna
Finansowanie egzaminów na certyfikaty

O firmie:
Firma mająca siedzibę w centrum Warszawy (dzielnica: Wola), będąca jednym z największych
producentów w zakresie aplikacji ECM, zatrudniająca łącznie w całej grupie ponad 200
pracowników, realizująca ponad 2000 projektów dla 1 miliona użytkowników.

Opis stanowiska:
Praca przy rozwoju modułów i aplikacji systemu używanej w firmie (rodzina produktów Enterprise Content Management)

Wymagania:
Osoby bez doświadczenia z dobrą znajomością Javy do 2/3 lat
doświadczenia
Dobra lub bardzo dobra znajomość języka Java
Znajomość zagadnień z komunikacją sieciową (WebServices, XML,
HTTP, Servlets, klient-serwer)
Przetwarzanie asynchroniczne i współbieżne
Umiejętność tworzenia czytelnego i testowalnego kodu
Praktyczna znajomość wzorców projektowych
Mile widziane doświadczenie z oprogramowaniem ECM

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-03-29
Wyświetlona: 6038 razy