IT Support Engineer -Gdańsk-5000 zł/netto

praca it: etat dla Find Staff / Gdańsk

Tagi: LINUX SQL SUPPORT

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Gdańska w branży IT poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku:

IT Support engineer -Gdańsk-5000 zł/netto

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
• Korespondencja mailowa z klientami
• Analiza zgłaszanych problemów, szukanie nowych rozwiązań we współpracy z testerami i programistami
• Prowadzenie szkoleń i prezentacji u Klienta oraz on-line
• Wdrożenia i konfiguracje systemów
• Pisanie dokumentacji

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość Linux oraz technologii SQL
• Kultura osobista, asertywność, samodzielność

Mile widziana:
• Szeroka wiedza z zakresu technologii mobilnych

Oferujemy:
• formę zatrudnienia: umowa o pracę z możliwością wyboru innej formy współpracy
• wynagrodzenie: 4500-5500 zł./netto miesięcznie
• budżet szkoleniowy
• prywatną opiekę medyczną i kartę benefit sport
• możliwość rozwoju zawodowego oraz praca przy ciekawych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-03
Wyświetlona: 6194 razy