Specjalista ds. Systemów Informatycznych

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Helpdesk Wsparcie Techniczne SQL Testowanie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej inteligentne systemy transportowe poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji i baz danych (Oracle, MS SQL)
• Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
• Przygotowywanie i realizacja testów (harmonogramy, scenariusze i przypadki testowe – TestComplete)
• Monitorowanie procesów w ramach elektronicznego systemu poboru opłat viaTOLL
• Współpraca z globalnymi zespołami developerskimi
• Przygotowywanie i wykonywanie niestandardowych zapytań w warstwie bazodanowej

Wymagania:
• Zdolności technicznie i analitycznie
• Gotowości do uczenia się i rozwijania nowych kompetencji
• Znajomości SQL i umiejętności pracy z bazami danych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Zorientowanie na klienta i rozumienie realiów biznesowych
• Nastawienie na pracę zespołową i umiejętności interpersonalne
• Studia wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym (ukończone lub w trakcie)

Oferujemy:
• Udział w jednym z największych europejskich projektów ITS
• Umowę o pracę, opiekę medyczną, karnet sportowy i ubezpieczenie na życie
• Elastyczne godziny pracy w zespole kilkunastu osób oraz rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
• Certyfikowane szkolenia techniczne i kursy językowe
• Pracę w oparciu o metodyki KANBAN i ITIL
• Wyjątkowe spotkania integracyjne
• Świeże owoce w biurze

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-25
Wyświetlona: 3893 razy