Programista Java

praca it: etat dla Tigura / Zielona Góra

Tagi: Java MySQL Eclipse

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – polskiej firmy tworzącej specjalistyczne oprogramowanie, poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista Java (back-end)

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:
• Wspieranie i rozwijanie backend’u istniejącej aplikacji;
• Tworzenie aplikacji w języku Java;
• Tworzenie dokumentacji technicznej;
• Czynny wkład w rozwój aplikacji.

Oczekiwania:
• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy jako programista;
• Praktyczna znajomość języka Java oraz zagadnień programowania obiektowego;
• Znajomość środowiska Eclipse;
• Znajomość języka MySQL oraz zagadnień bazodanowych;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie 7.000 – 12.000 PLN brutto (z możliwością negocjacji);
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
• Udział w interesujących i rozwijających projektach;
• Pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-09
Wyświetlona: 6295 razy