Programista Aplikacji Webowych

praca it: etat dla Comarch / Kraków

Tagi: HTML5 CSS3 JavaScript Bootstrap NET/C# ASP NET

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.

Aktualnie, w związku z rozwojem kolejnych obszarów działalności Comarch związanych z nowymi technologiami, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref: WD/U
Miejsce pracy: Kraków
Profil pracownika
• Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, Bootstrap
• Chęć ciągłego poszerzania swoich umiejętności i otwartość na nowe doświadczenia
• Kreatywność, analityczne myślenie, staranność, dokładność
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Mile widziane
• Znajomość technologii .NET/C#, ASP.NET oraz baz danych MS SQL
• Znajomość systemu kontroli wersji Git
• Znajomość dobrych praktyk programowania w JavaScript i AngularJS
• Umiejętność pisania zadań automatyzujących pracę programisty (Gulp)
Zakres obowiązków
• Programowanie frontendu aplikacji (AngularJS, Bootstrap, Bower, Gulp, CSS, HTML)
• Programowanie backendu aplikacji (C#, WebApi)
• Diagnozowanie i poprawę błędów
• Dokumentowanie własnej pracy
• Automatyzacja własnej pracy
Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
• Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie
• Współpracę z doświadczonymi specjalistami
• Możliwość decydowania o warsztacie pracy, narzędziach, kierunkach rozwoju produktu
• Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy
• Prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny), pakiet rekreacyjny
• Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
• Dopasowane narzędzia do pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-29
Wyświetlona: 6817 razy