PROGRAMISTA C++ (Linux)

praca it: etat dla Elfon Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Programista Linux C++ QT

Firma ELFON od ponad 20-u lat jest wiodącym producent cyfrowych systemów kontroli wejścia dla budownictwa jedno i wielorodzinnego. Zgodnie z przyjętymi przez nas standardami, że firmę tworzą wyłącznie ludzie z ich pasjami, słabościami i twórczą determinacją, poszukujemy nowych pracowników, którzy potrafią wytrwale pracować osiągając zamierzone cele. W naszej pracy wspieramy kreatywność i zachęcamy do podejmowania ryzyka w eksperymentowaniu z nowymi pomysłami. Jeśli starasz się znaleźć nowe sposoby działania, w realizacji celów wykorzystujesz swoją wiedzę i wyobraźnię by kreować nowe rozwiązania i osiągać coraz lepsze rezultaty, a swoimi pomysłami wykraczasz ponad przeciętność – Ciebie szukamy!

PROGRAMISTA C++ (Linux) (miejsce pracy: Kraków)

Opis stanowiska pracy:

· rozwój oprogramowania C/C++ w systemach wbudowanych Linux
· oprogramowywanie interfejsów graficznych urządzeń z wyświetlaczami LCD
· oprogramowywanie protokołów komunikacyjnych w sieciach IP
· uczestniczenie w tworzeniu architektury systemu

Wymagania :

· bardzo dobra znajomość C/C++
· znajomość rozwiązań umożliwiających oprogramowywanie interfejsów graficznych w systemie Linux ( najlepiej w systemach wbudowanych np. Qt Embedded lub podobnych )
· umiejętność programowania wielowątkowego w systemie Linux
· znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:
· doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla platform typu embedded
· doświadczenie w tworzeniu dystrybucji z użyciem Buildroot
· znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem i przesyłaniem strumieni audio/video w sieciach IP
· znajomość protokołów sieciowych TCP/IP
· znajomość protokołów VoIP
· umiejętność programowania sterowników i konfiguracji systemu operacyjnego Linux
· praca z systemem kontroli wersji GIT

Oferujemy :
· pracę w dynamicznej i innowacyjnej firmie
· możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń, podejmowania ambitnych wyzwań i prowadzenia autorskich projektów
· wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-05
Wyświetlona: 6595 razy