SEO SEM - staż

praca it: etat dla click apps sp z o.o. / Kraków

Tagi: seo sem staż

Staż SEO SEM

Łączysz w swoim myśleniu zdolności analityczne ze skuteczną kreacją?
Wierzysz, że marketing w Internecie naprawdę działa?

DOŁĄCZ do NAS!
Podczas programu stażowego:
- zdobędziesz doświadczenie w realizacji kampanii SEO SEM;
- bez problemu rozwiniesz skróty: CTR, CPC, CPM itp;
- dowiesz się jak doprowadzić do konwersji i co to w ogóle znaczy.

Opis stanowiska:
- Wsparcie specjalistów przy kampaniach SEO i SEM
- Udział w planowaniu zaawansowanych i długofalowych strategii obecności w wyszukiwarkach dla kluczowych klientów agencji
- Obserwacja trendów na rynku mediów interaktywnych oraz wsparcie przy implementacji w strategiach SEM/SEO,
- Analiza i monitoring strategii SEM/SEO,
- Analizowanie statystyk na podstawie Google Analytics
- Obsługa narzędzi do monitoringu i link-buildingu

Wymagania:
- Znajomość podstaw HTML/CSS
- Chęć rozwoju

Dobrze widziane:
- Zaangażowanie i inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Zdolność analitycznego myślenia
- Znajomość Branży SEASEO i SEM
- Framework bootstrap, foundation lub podobne

Oferujemy:
- Możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu
- Liczne sesje “mentoringowe” – w naszych szeregach mamy certyfikowanych specjalistów Google
- Stałą integrację wewnątrz zespołu
- Własny system szkoleń
- Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
- Pracę w centrum Krakowa – ul. Szlak

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-05
Wyświetlona: 6649 razy