Inżynier systemowy

praca it: etat dla Comarch / Kraków

Tagi: Bash Perl Python Ruby

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Aktualnie, w związku z rozwojem kolejnych obszarów działalności Comarch związanych z nowymi technologiami, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Numer referencyjny: IS/U
Lokalizacja: Kraków
Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• certyfikat CCNA poparty umiejętnościami praktycznymi
• znajomość sieci LAN/WAN i technologii z nim związanych
• znajomość technologii związanych z zabezpieczaniem sieci (firewalle, IDS, IDP) oraz sieciami VPN
• znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server
• mile widziana znajomość platform sprzętowych HP/IBM/CISCO/JUNIPER
• dodatkowym dużym atutem będzie znajomość języków skryptowych (Bash, Perl, Python, Ruby) i technologii Active Directory
• znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na kontakt z Klientem
• umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność
Zakres obowiązków:
• prace przy projektach sieciowych i systemowych
• rozwijanie infrastruktury teleinformatycznej
• wdrażanie nowych rozwiązań
• diagnostyka problemów związanych z wdrażanymi projektami
Oferujemy:
• pracę w ciekawym, dużym, międzynarodowym projekcie
• ścieżkę rozwoju zawodowego oraz udział w programie szkoleń
• realizację projektu zgodnie z międzynarodowymi standardami
• stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
• współpracę z doświadczonymi specjalistami w wieloletnim

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-07
Wyświetlona: 4027 razy