Senior Software Developer C++ / Qt

praca it: etat dla SALESFOR / Stuttgart, Niemcy

Tagi: c++ QT visual studio git jenkins

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest niemiecka firma będąca czołowym graczem na rynku oprogramowania do planowania i wizualizacji w obszarze produkcji, montażu i logistyki. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Nr Ref: SSD/SN/124/2017

Miejsce Pracy: Stuttgart, Niemcy

Zadania:

Szukamy specjalisty, który wesprze swoim doświadczeniem główny zespół programistyczny naszego Klienta
Zespół pracuje nad rozwojem i doskonaleniem kluczowego produktu, którym jest innowacyjna aplikacja interaktywna
Bazową platformą jest Windows
Środowisko programistyczne: Visual Studio, Qt Creator
Zespół korzysta z kreatywnych technologii VR i AR z zastosowaniem urządzeń takich jak: Vive oraz Oculus Rift

Wymagania:

Doświadczenie min. 4-5 lat jako programista
Wymagana znajomość C++ / Qt
QML jako dodatkowy atut
Doświadczenie w obszarze Software Architecture (architektura oprogramowania)
Agile Software Development
Znajomość języka angielskiego
Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym wraz z chęcią i możliwością bezpłatnego dokształcania językowego

Mile widziane:

Git
Jenkins
Eclipse Modeling Framework (EMF)
CouchDB
PostgreSQL
Atlassian Suite

Oferujemy:

Pracę w dynamicznym i kreatywnym 15-osobowym zespole głównym
Wynagrodzenie na poziomie EUR 60-70k rocznie (do negocjacji)
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Elastyczny czas pracy, także home office
Otwartą i konstruktywną kulturę komunikacji
Perspektywę współtworzenia jednej z najbardziej innowacyjnych aplikacji w branży
Możliwości dokształcenia oraz szkolenia techniczne i językowe
Indywidualną i jasno wyznaczoną ścieżkę kariery

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-20
Wyświetlona: 6684 razy