Inżynier Wsparcia Sprzedaży Microsoft

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: Microsoft SQL helpdesk cloud cisco

Integrator IT oferujący rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych aktualnie poszukuje odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku Inżyniera Wsparcia Sprzedaży, która będzie pracować w zespole wdrożeniowym.

Obowiązki
- Praca w zespole z rozwiązaniami software
- Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych / korporacyjnych oraz nowych projektów
- Prowadzenie projektów sprzedażowych na produkty IT software (usługi online, umowy licencyjne)
- Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
- Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie rozwiązań
- Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych
- Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów handlowych
- Pomoc przy wdrażaniu oprogramowania u klientów
- Wsparcie posprzedażne klientów
- Tworzenie długoterminowej strategii IT wspólnie z klientami.

Oczekujemy
- Min. 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań informatycznych / teleinformatycznych
- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania do klientów biznesowych / korporacyjnych / instytucjonalnych
- Zainteresowanie branżą IT i znajomość produktów software
- Wiedza z zakresu technologii informatycznych / rozwiązań IT
- Wiedza na temat produktów infrastrukturalnych Microsoft
- Mile widziane szkolenia i certyfikaty z obszaru IT (Microsoft, VMWare, Cisco, Citrix, AWS, Oracle)
- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
- Praktyczna znajomość technik sprzedaży, umiejętność prowadzenia prezentacji oraz negocjacji i rozmów handlowych
- Zdolności organizacyjne, zorientowanie na jakość
- Doskonałe umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista
- Znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
- Wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami (podstawa plus premia)
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- Specjalistyczne szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-05
Wyświetlona: 4019 razy