Scala Developer

praca it: etat dla New-invest / Warszawa

Tagi: scala Play Akka Mongo

Wynagrodzenie:
8 000 – 12 000 netto B2B

Opis:

Dla Naszego Klienta, młodej dynamicznie rozwijającej się firmy, zajmującej się tworzeniem stron internetowych i aplikacji mobilnych dla zagranicznych klientów m.in z San Francisco, Londynu Amsterdamu, gdzie kluczowe miejsce zajmuje pasja i kreatywność, poszukujemy osoby na stanowisko:
SCALA DEVELOPER

Wymagania:
- Doświadczenie w projektach z wykorzystaniem SCALI
- Znajomość frameworków i bibliotek: Play, Spray , Akka , AMQP itp.
- Orientacja w najnowszych technologiach i standardach
- Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2

Obowiązki:
- Projektowanie, implementacja oraz wdrażanie nowych modułów aplikacji
- Rozwijaniem aplikacji internetowych i oprogramowania mobilnego
- Udział w burzy mózgów, tak aby stworzyć najlepszy produkt

Mile Widziane:
- Doświadczenie z MongoDB

Oferujemy:
- Praca w międzynarodowym środowisku
- Możliwość osobistego rozwoju
- Wyjazdy na branżowe konferencje,
- Eventy integracyjne
- Wsparcie doświadczonych programistów
- Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-07
Wyświetlona: 7576 razy