Tester oprogramowania – Gdańsk – 4000 – 7000 zł netto

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa PracyStaff / Gdańsk

Tagi: terster oprogramowania tester ios android windows

Dla Firmy naszego Klienta, o ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
• Wyszukiwanie błędów zarówno w aplikacjach mobilnych, jak i webowych
• Analiza i projektowanie przypadków testowych
• Tworzenie i wykonywanie scenariuszy testowych
• Dokumentacja procesu testowego (w jęz. angielskim)
• Udział w tworzeniu procedur testowych
• Współpraca z członkami zespołu testerów oraz programistów
Wymagania:
• Minimum rok doświadczenia na stanowisku testera oprogramowania
• Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych na systemach iOS, Android, Windows Phone
• Doświadczenie w pracy z systemami raportowania błędów (np. Redmine, Bugzilla, Jira)
• Umiejętność tworzenia przypadków testowych
• Umiejętność pracy w grupie
• Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• kontakt z nowymi technologiami
• umowa o prace lub B2B
• wynagrodzenie 4000 – 7000 zł/netto
• stabilne zatrudnienie w firmie działającej na rynku międzynarodowym
• budżet szkoleniowy
• prywatną opiekę medyczną i kartę benefit sport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-14
Wyświetlona: 9038 razy