Programista Baz Danych

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Oracle Postgre PL/SQL Oracle RAC Dataguard

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie IT, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak zadania, przy których będziesz mógł poszerzać swoje umiejętności?

Teraz masz taką możliwość!

Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Miasto: Warszawa

Nasza oferta:

BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery Nasze oczekiwania: Min. 5 letnie doświadczenie w projektach klasy enterprise z wykorzystaniem technologii RDBMS Oracle i/lub Postgre Min. 3 lata doświadczenia w Oracle RAC i Dataguard dla systemów wysokiej dostępności Znajomość standardów i strategii Oracle’s Maximum Availability Architecture Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia

Kluczowe zadania:

Projektowanie systemów opartych o relacyjne bazy danych, w szczególności Oracle i Postgre Implementacja rozwiązań lub wprowadzanie zmian Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za funkcjonowanie środowiska produkcyjnego Analiza problemów wydajnościowych Projektowanie struktur danych, rozwiązań integracyjnych

Aplikacje prosimy zgłaszać na adres: [email protected]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-18
Wyświetlona: 7783 razy