Architekt systemów informatycznych

praca it: etat dla Comarch / Rzeszów

Tagi: UML XSD SOAP

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:
• Przygotowanie dokumentacji technicznej na podstawie analizy biznesowej
• Projektowanie architektury systemu oraz przygotowanie schematu integracji
• Bliska współpraca z zespołem analityków biznesowych w celu weryfikacji technicznej wymagań klienta
• Bezpośrednia praca z klientem

Wymagania:
• Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w projektowaniu dużych systemów transakcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem aspektów wydajności i bezpieczeństwa
• Doświadczenie w pracy w środowisku wielokulturowym
• Praktyczna wiedza dotycząca zagadnienia migracji danych
• Znajomość technologii J2EE
• Znajomość serwerów Weblogic i Tomcat, bazy danych Oracle będą dodatkowym atutem
• Znajomość UML, XSD, SOAP
• Znajomość metodologii tworzenia oprogramowania
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność)
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność rozwiązywania trudnych problemów
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
• Praca w dużej stabilnej firmie polskiej na umowę o pracę
• Praca dla klientów zagranicznych
• Możliwość dalszego rozwoju osobistego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-28
Wyświetlona: 7986 razy