Programista C

praca it: etat dla IT Kontrakt / Poznań

Tagi: Programista C ADA

Zakres obowiązków:

- Tworzenie oprogramowania testującego dla samolotów Boeinga 737 w językach C i ADA
- Przygotowywanie specyfikacji technicznych, analiz i dokumentacji technicznej
- Udział w międzynarodowych projektach w branży lotniczej

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, elektroniki, matematyki lub pokrewnych
- Biegłość w programowaniu w C oraz zdolności szybkiego poznawania innych języków; dodatkową zaletą będzie znajomość zagadnień programowania w językach niskiego poziomu lub języków opisu sprzętu
- Umiejętność rozwiązywania problemów programistycznych, analitycznego myślenia, bystrość rozumowania, kreatywność, zaangażowanie
- Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z osobami anglojęzycznymi
- Miejsce pracy: Poznań

Gwarantujemy:

- Stabilną, długofalową pracę wśród profesjonalistów, w oparciu o umowę o pracę
- Realny wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
- Wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy
- Imprezy integracyjne
- Możliwość poznania od środka jak działa oprogramowanie systemu krytycznego ze względu na bezpieczeństwo
- Poznanie norm Do-178 wykorzystywanych w branży lotniczej
- Szkolenie z zakresu programowania w języku ADA
- Świetną atmosferę zintegrowanego zespołu o dość horyzontalnej strukturze, bez korporacyjnych naleciałości

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-09
Wyświetlona: 7545 razy