PHP Developer

praca it: etat dla Aligato.pl / Cała Polska

Tagi: PHP MySQL programista Developer

Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: okolice Gorzów Wlkp.
Miejsce pracy: możliwość pracy zdalnej
Region: lubuskie

Opis Stanowiska

Programowanie aplikacji internetowych w PHP Udział w pracach projektowych i analitycznych. Analiza wymagań i szacowanie pracochłonności
Wymagania:

4-letnie doświadczenie w programowaniu w PHP. Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL). Umiejętność tworzenia i aktualizowania dokumentacji technicznej oraz projektowej. Podstawowa znajomość technologii frontend’owych (HTML5, jQuery, CSS3, Bootstrap). Znajomość systemów kontroli wersji (GIT lub SVN). Umiejętność pisania aplikacji mobilnych.
Mile widziane:

Doświadczenie w integracji systemów przez API (REST). Znajomość podstawowych wzorców projektowych. Kreatywność w obszarze technologii oraz zaangażowanie.
Aplikację prosimy przesyłać w formacie pdf .

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-12
Wyświetlona: 7422 razy