Salesforce Developer

praca it: etat dla Britenet / Lublin

Tagi: Salesforce sfdc Visualforce Apex SOQL Sites com JavaScript/jQuery/Bootstrap/ReactJS Webservices

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz…
Britenet to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych i najlepsze miejsce pracy IT w Polsce ; ponad 350 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w oddziałach w Polsce i za granicą, a także
Zobacz co się u nas dzieje na:

Stanowisko: Salesforce Developer
Miasto: Lublin

Nasza oferta:

BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Nasze oczekiwania:

Praktyczne umiejętności i doświadczenie w technologii Salesforce
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2)
Znajomość technologii: Salesforce, Visualforce, Apex, SOQL, Sites.com, JavaScript/jQuery/Bootstrap/ReactJS, Webservices
Doświadczenie w implementacji modułów intergracji
Znajomość procesów ITIL i SCRUM
Znajomość SQL i pracą z bazą danych Oracle

Kluczowe zadania:

Praktyczne umiejętności w technologii Salesforce
Umiejętności estymowania, planowania i dostarczania zadań w zaplanowanych terminach
Umiejętność tworzenia intersejfów typu Web Service opartych o SOAP oraz REST lub za pomocą Talend
Instalacja oraz konfiguracja aplikacji

Kilka słów o projektach:

Innowacyjne, w pełni anglojęzyczne projekty Lightning, z budowaną od podstaw architekturą, obejmujące konfigurację, development i integrację. Praca w komfortowych 2-4 osobowych zespołach projektowych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-19
Wyświetlona: 8350 razy