Senior Software Developer (PHP)

praca it: etat dla Net PC sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: PHP Symfony 2 Symfony3 Angular2 Angular4

OPIS STANOWISKA:
Jakich zadań możesz się spodziewać?
• tworzenie aplikacji webowych i mobilnych
• definiowanie architektury systemów
• programowanie baz danych z wykorzystaniem SQL
• programowanie z wykorzystaniem metodologii zarządzania projektami
• odpowiedzialność za rozwój technologii
• możliwe pełnienie funkcji team leadera – o ile posiadasz ku temu kompetencje i chęci.

WYMAGANIA:
• wykształcenie informatyczne (ewentualnie pokrewne)
• min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
• kompetencje wymagane:
• bardzo dobra znajomość OOP PHP 5 / 7 i/lub JAVA
• dobra znajomość frameworków Symfony 2 / 3 i/lub Laravel
• bardzo dobra znajomość SQL, MySQL lub PostgreSQL
• znajomość JavaScript, CSS

• kompetencje mile widziane (warunek niekonieczny):
• doświadczenie w tworzeniu serwisów o dużej oglądalności
• znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych
• dobra znajomość Angular 2/ 4 lub React.

• W zakresie umiejętności “miękkich” osobę tę cechuje:
• umiejętność rozwiązywania problemów, terminowość i odpowiedzialność
• otwartość, pomysłowość, pasja i zaangażowanie
• łatwa adaptacja do nowych technologii i chęć ich wykorzystywania
• mile widziane – umiejętność zarządzania zespołem [jeśli masz aspiracje być w zespole nie tylko developerem, ale również team leaderem].

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
• współdecydowanie o rozwoju działu
• możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych
• możliwość rozwoju zawodowego i ciągle nowe wyzwania programistyczne
• stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
• dofinansowanie do karty Multisport
• opłacony abonament za kartę parkingową
• niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa
• dogodny dojazd również komunikacją miejską – biuro blisko Dworca PKP/PKS
• elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
• kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-26
Wyświetlona: 7502 razy