Senior Java Developer

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: Java (Spring) MongoDB SQL GIT

Firma z Warszawy, która zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem aplikacji opartych na chmurze. Prowadzi bardzo ciekawe projekty i współpracuje z firmami, które są uznanymi gigantami technologicznymi.

Wymagania:
3,5 + lat doświadczenia na stanowisku
Dobra znajomość technologii Java (Spring)
Znajomość MongoDB, SQL,GIT
Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, pracy w zespole oraz komunikatywność
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie, rozwijanie produktów i aplikacji w Javie.
Współpraca z zespołem developerów z Polski oraz Indii, możliwe także uczestnictwo specjalistów z innych krajów.

Mile Widziane:
Znajomość Azure, AWS, Google Cloud

Oferujemy:
Prywatną opiekę medyczna również dla dzieci pracowników
Naukę języka angielskiego
Elastyczny czas pracy
Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
Owocowe poniedziałki
Budżet szkoleniowy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-30
Wyświetlona: 7621 razy