Specjalista ds. koordynacji IT

praca it: etat dla Sales For / Warszawa

Tagi: IT koordynator Angielski

Naszym Klientem jest największy na świecie producent profesjonalnych produktów i technologii stomatologicznych, łączący wiodące platformy obejmujące materiały eksploatacyjne, sprzęt, technologię i produkty specjalistyczne. Firma w swojej ofercie posiada rozwiązania typu end-to-end, łączy najbardziej znane marki w branży.

Obowiązki:

Wsparcie dla użytkowników w regionie CEE w zakresie kwestii teleinformatycznych, Współpraca z kolegami z działu IT na wszystkich szczeblach organizacji w kwestii pomocy w rozwiązaniu problemów, Stworzenie oraz wdrożenie polityki IT, Inicjacja i wdrażanie ulepszeń, Szkolenie użytkowników w zakresie zastosowań systemów IT, Analiza i rozwiązywanie problemów, Instalacja, konfiguracja i utrzymywanie wszystkich systemów informatycznych oraz dbanie o osprzętowanie (serwer plików, serwerów drukowania, serwera aplikacji, kopi zapasowych, infrastruktury komunikacyjnej itp.), Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, Prowadzenie i zarządzanie lokalnymi projektami z zakresu sprzętu i oprogramowania.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe uzupełnione kursami branżowymi, Doświadczeniem w obsłudze użytkowników końcowych (grupy ok. 100 osób), Bardzo dobra znajomość języka angielskiego również technicznego, Dobra znajomość wszystkich systemów operacyjnych Microsoft oraz aktualnych produktów pakietu Microsoft Office i aplikacji związanych z biznesem, Adobe i McAfee, Wiedza z zakresu bezpieczeństwa Microsoft Active Directory, usług katalogowych i profili, Dobra znajomość infrastruktury komunikacyjnej (LAN, telefon, itp.), Znajomość systemów CRM, ERP i Reporting Systems, Mobilność.

Oferujemy: Zatrudnienie w międzynarodowej firmie z sektora medycznego z możliwością podróży, Odpowiedzialną pracę i kontakty międzynarodowe, Umowę o pracę, niezbędne narzędzia, świadczenia dodatkowe, Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, Pracę z najbardziej innowacyjnymi produktami w przemyśle stomatologicznym, Szkolenia produktowe i sprzedażowe.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łucka 15,lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-21
Wyświetlona: 7601 razy