Developer C++ / C#

praca it: etat dla Altimi Solutions Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Developer C++ C ++ C# C # ASP NET NET

Altimi Software House to 15 lat doświadczenia i ponad 230 zrealizowanych projektów. Takie rezultaty są powodem do dumy. Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi, których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem oprogramowania szytego na miarę. Wspólnie kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze, ułatwiając życie ludziom, którzy używają naszych produktów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wytwarzanie oprogramowania w języku jBASIC / C#
- Tworzenie nowych i utrzymanie istniejących funkcjonalności
- Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych – wszelakiej maści
- Dbałość o jakość kodu

OFERUJEMY:
- Pracę w dynamicznej firmie
-Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
- Pakiet świadczeń dodatkowych
- Przyjazną atmosferę pracy w gronie Specjalistów
- Stałe zatrudnienie

OCZEKIWANIA:
- Chęć pogłębiania wiedzy zarówno z zakresu IT jak i bankowości
- Dobra znajomość C++ lub C#/.NET Framework
- Mile widziana znajomość jBASIC/jBASE
- Znajomość nierelacyjnych lub wielowartościowych baz danych
- Znajomość produktów bankowych oraz systemu Temenos Globus/T24 będzie dodatkowym atutem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-03-23
Wyświetlona: 7413 razy