.NET Developer

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: NET SQL Server JavaScript ASP NET MVC

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadry IT. Obecnie zatrudniamy 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projek-tach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Obowiązki:

- Wsparcie działań projektowych przy platformie do automatyzacji procesów biznesowych (Robotics),
- Dostarczanie narzędzi do usprawniania tych procesów,
- Praca w metodologii Scrum.

Wymagania:

- Znajomość technologii: ASP.NET MVC, WCF, WEBAPI, SQL Server,
- Doświadczenie w pracy w Scrum,
- Doświadczenie w pracy z zespołem.

Mile widziane:

- Znajomość technologii frontend: JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap,
- Znajomość Polymer,
- Zainteresowania związane z automatyzacją procesów.

Oferta:
- Karta Multisport, Medicover, Język Angielski,
- Różnorodność projektowa,
- Firmowe eventy.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyń-ska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobo-wych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku .NET Developer.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-03-26
Wyświetlona: 7402 razy