Inżynier Systemowy

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: Windows Server LAN IP Relational Datebase

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera tworzącego produkty dla operatorów telekomunikacyjnych oraz Video Security. Poszukujemy na wyżej wymienione stanowisko:

Opis stanowiska:
• Rozwój i utrzymanie infrastruktury techniczno-systemowej w środowisku Windows Server
• Automatyzacja procesu instalacji wersji systemu na środowiskach testowych
• Diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z konfiguracją systemu i urządzeń
• Koordynowanie pracy
• infrastruktury IT oraz administracji serwerami Windows Server
• Umiejętność administrowania oraz wsparcie merytoryczne udzielane młodszym inżynierom systemowym

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie w utrzymywaniu serwerami relacyjnych baz danych
• Umiejętność administrowania siecią LAN
• Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją
• Znajomość systemów nadzoru wideo konfiguracji kamer i IP
• Znajomość jednego z języków skryptowych oraz narzędzi do budowania wersji i automatyzacji deploymentu
• Doświadczenie we współpracy z zespołami DEV/QA
• Znajomość Jiry oraz pojęć Scrum/Agile
• Angielski na poziomie min. B2

Oferujemy:
• Indywidualną ścieżkę rozwoju, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy (no open space, no dress code)
• Nowoczesne biuro z parkingiem podziemnym oraz boksem na rowery
• Elastyczny czas pracy (start 7.00-10.00)
• Kartę Multisport
• Pakiet prywatnej opieki medycznej (Enelmed lub Dolmed),
• Lekcje języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-06-18
Wyświetlona: 4432 razy