.NET Developer

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: NET Developer

Dla naszego Klienta, cenionego Banku będącego częścią wiodącej międzynarodowej grupy banków, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i programowanie aplikacji webowych
• Współudział w tworzeniu architektury aplikacji
• Tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Uczestniczenie we wdrożeniach systemów informatycznych
• Współpraca z doświadczonymi programistami

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość ASP.NET, C# i środowiska Visual Studio
• Praktyczna znajomość języka JavaScript, HTML5, CSS3
• Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (MS SQL, Oracle)
• Mile widziana znajomość jednego z frameworków JavaScript(np.: AngularJS, React)
• Mile widziana znajomość tworzenia aplikacji mobilnych
• Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji
• Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu
• Komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia
• Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych, preferowany kierunek: Informatyka
• Dobra znajomość j. angielskiego
• Odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:
• Pracę w sektorze bankowym
• Elastyczne formy zatrudnienia
• Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
• Stałe wsparcie opiekuna z Cyclad
• Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-16
Wyświetlona: 7004 razy