FullStack Developer

praca it: etat dla Britenet / Lublin

Tagi: Java JavaScript SQL Spring Hibernate Angular html css SOAP REST

Nasza oferta:

BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie na stanowisku Front-end Developera
Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w języku Java 8
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem technologii: JavaScript, HTML, CSS
Znajomość frameworków i bibliotek: Spring, JEE, Spring, JPA, Hibernate, Tomcat, Maven, jQuery, Angular, JSF, Primefaces, ReactJS, Oracle JET, Vaadin lub innych
Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle), języka SQL oraz systemów kontroli wersji SVN
Doświadczenie z systemami automatyzacji testów (Jenkins)
Mile widziane: WordPress, PHP
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Kluczowe zadania:

Pisanie kodu źródłowego systemu tworzonego od podstaw oraz rozwój istniejących systemów / aplikacji
Aktywny udział w procesie projektowania
Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi
Współpraca z zespołami developerskimi z Polski i z zagranicy
Codzienny kontakt z klientem
Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)

Kilka słów o projekcie:

Prace nad jednym z największych i najbardziej złożonych projektów związanych z
technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi na rynku. Projekt realizowany w środowisku międzynarodowym dla klienta z branży IT

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-08-21
Wyświetlona: 7551 razy