Java Developer

praca it: etat dla Britenet / Białystok

Tagi: Java Spring Maven/Gradle/Git/SVN Java Enterprise Edition Spring Framework Hibernate relacyjne/nierelacyjne bazy danych

Nasza oferta:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty trzykrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 11-letnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie projektowe w budowaniu rozwiązań IT w oparciu o: Java Enterprise Edition,Spring Framework, Hibernate, relacyjne/nierelacyjne bazy danych
Umiejętność projektowania i pisania kodu źródłowego systemu istniejącego lub tworzonego od podstaw
Praktyczna znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
Znajomość narzędzi Maven/Gradle/Git/SVN
Znajomość języka angielskiego
Kluczowe zadania:

Projektowanie, tworzenie, modyfikacja oraz optymalizacja systemów aplikacyjnych
Projektowanie i implementacja baz danych na potrzeby tworzonych i rozwijanych systemów aplikacyjnych
Tworzenie dokumentacji technicznej do systemów aplikacyjnych
Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w organizacji
Przeprowadzanie „code review” we współpracy z innymi członkami zespołu
Kilka słów o projekcie:

Praca w wymiarze pełnoetatowym, dla sektora bankowego, długotrwała, we współpracy z naszym zespołem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informujemy, iż administratorem Pana danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Wysyłając cv proszę o zawarcie następującej formuły: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych,, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-02-11
Wyświetlona: 7369 razy