DevOps – Kraków - 11000 – 18 000zł/brutto/msc – umowa o pracę

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Kraków

Tagi: Linux MySQL

Do Firmy naszego Klienta, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

DevOps – Kraków – 11000 – 18 000zł/brutto/msc – umowa o pracę

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• Administrowanie serwerami i aplikacjami Linux w środowiskach produkcyjnych, testowych i programistycznych w chmurze
• Tworzenie, konfigurowanie, administrowanie i utrzymywanie chmurowych środowisk hostingowych, które stanowią podstawę dla systemów zarządzania treścią

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia DevOps, w tym wdrożenie oprogramowania do zarządzania konfiguracją (Chef, Puppet, Ansible itp.)
• Znajomość języka Python / Bash / Ruby lub równoważnych języków skryptowych
• Minimum 3 lata doświadczenia z administrowaniem systemami Linux (Ubuntu, RedHat, CentOS), w tym z obsługą sieci (protokoły TCP / IP, DNS, SMTP, HTTP / HTTPS, itp.)
• Umiejętność rozwiązywania problemów i debugowania
• Minimum podstawowa wiedza na temat technologii kontenerowych (Docker / Kubernetes)
• Doświadczenie w projektowaniu, monitorowaniu i obsłudze dużej infrastruktury hostingu
• Doświadczenie w administrowaniu / dostrajaniu relacyjnych baz danych (np. MySQL, PostgreSQL) i No-SQL (np. MongoDB, Cassandra, HBase)
• Bardzo dobra znajomość kodu źródłowego zarządzanie (Git i GitHub, w tym tworzenie żądań ściągania i łatania z git lub diff)
• Doświadczenie z systemami monitorowania (np. Nagios, Zabbix, Tivoli, BMC)
• Doświadczenie z Amazon AWS (preferowanym) lub Microsoft Azure jest mile widziane

Oferowane:
• Wynagrodzenie w przedziale 11-18tys. zł brutto/msc
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Budżet szkoleniowy
• Pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV na adres: [email protected] – tytuł wiadomości “DevOps, Kraków”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-02-28
Wyświetlona: 8143 razy