Reporting and Financial Planning

praca it: etat dla Cyclad / Gdynia

Tagi: work gl planning finance job english

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości.

Informacje o projekcie:

• Branża: BPM (Business Process Management)
• Rodzaj projektu: finanse / rachunkowość
• Lokalizacja: Gdynia
• Wynagrodzenie: 8000 tys.brutto

Reporting&Financial Planning
Numer ref. PL19AG/SW/Financial

Twoje zadania:
• Pozyskiwanie danych z pierwotnych lub wtórnych źródeł
• Współpraca z kierownictwem
• Przygotowanie dokumentów decyzyjnych i zleceń
• Identyfikowanie, analizowanie i interpretowanie trendów
• Wypełnianie raportów z działań

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
• Gotowość do udziału w 9 tygodniowym szkoleniu w Londynie
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w obszarze GL Accountant
• Mocne umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły
• Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
• Prywatny pakiet medyczny
• Karta Multisport
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach
• Pracę w atrakcyjnej lokalizacji (blisko morza)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-09-26
Wyświetlona: 6934 razy