Programista/Projektan IT ds. integracji aplikacji

praca it: etat dla Britenet Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: integracja java linux ibm integration bus WebSphere MQ

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu  IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 600 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Najlepsze miejsce pracy IT 2015, 2016, 2017 i 2018
w Polsce (wg. Computerworld- TNS)

Zobacz co się u nas dzieje na:

Programista/Projektant ds. integracji aplikacji
Miejsce pracy: Warszawa

Nasza oferta:
- ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
- ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
- BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 13-letnie doświadczenie na rynku
- ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
- AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
- BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
- ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych, np. Java
- praktyczna znajomość zagadnień dotyczących integracji: WSDL, JMS, SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (WebSphere MQ)
- praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux
- znajomość platformy integracyjne IBM Integration Bus (wcześniejsza nazwa Websphere Message Broker) lub innej wiodącej technologii integracyjnej (WebMethods, Tibco, Java Mule)
- silna motywacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i zaangażowanie w pracę
- chęć przyswajania nowych zagadnień z zakresu technologii integracyjnych jak również wiedza domenowa z zakresu bankowości oraz finansów

Kluczowe zadania:
- projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB
- realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
- tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-12-05
Wyświetlona: 6659 razy