Front-end Developer

praca it: etat dla OX Media / Bełchatów

Tagi: programista JAVA SASS Docker React

Kto: OX Media
Gdzie: Zdalnie
Stanowisko: Front-end Developer – praca projektowa
Stawka: 45-75zł netto/h

Agencja OX Media to jedna z najszybciej rozwijających się agencji social media & interactive w Polsce. Zajmujemy się tworzeniem niekonwencjonalnych rozwiązań marketingu internetowego. Nie podążamy utartymi ścieżkami. Analizujemy, kreujemy, wyznaczamy trendy. Jeśli masz tysiące pomysłów, lubisz tworzyć, chcesz pracować dla dużych marek – aplikuj już teraz do OX Media!
Zakres obowiązków:
-Praca przy tworzeniu front-endu do dużych serwisów korporacyjnych i społecznościowych.
-Konsultacje na etapie tworzenia UX & Web Design
-Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązań
-Podnosić jakość pracy przez częste przeglądy kodu
-Omawiać sposoby rozwiązań problemów programistycznych i architektonicznych
-Uczestniczyć w decyzjach dotyczących doboru technologii do konkretnego zadania
Poznawać nowe koncepcje programowania i nowości architektoniczne

Oczekujemy znajomości:
-Excelent HTML / SASS
-Pure JavaScript (ES6+)
-React (functional components)
-Twig / Drupal 8 Theme System
-Docker – umiejętność odpalenia środowiska

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.
-Stawianie na nowoczesne rozwiązania podczas budowy front-endu.
-Możliwość pracy z każdego miejsca na świecie
-Rozwinięcie umiejętność pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

Ślij CV na adres mailowy- Pamiętaj o dopisaniu “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OX Media moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.” Informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem: http://oxmedia.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-12-06
Wyświetlona: 6697 razy