Inżynier Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim (Automatyka Budynków)

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Automatyka Elektryka Wsparcie Niemiecki Angielski

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca, w którym będziesz rozwijać swój potencjał otrzymując dużą samodzielność i dostęp do rozwiązań branżowych najwyższej klasy, zapraszamy do aplikowania. Naszym Partnerem jest globalny lider w dostarczaniu rozwiązań automatyzujących dla przemysłu. W związku z postępującymi procesami centralizacyjnymi w spółce poszukujemy osoby mówiącej biegle po niemiecku i komunikatywnie po angielsku, która dołączy do kilkunastoosobowego zespołu odpowiedzialnego za wsparcie techniczne klientów z całej Europy w zakresie produktów automatyki budynków. Jest to nowo tworzony zespół, dzięki czemu będziesz mieć szansę uczestniczenia w procesie budowania procesów oraz uruchamiania usługi w Polsce. Dołączając do zespołu otrzymasz również bardzo szczegółowy plan wdrożenia na stanowisko i szereg szkoleń produktowych.

Informacje o projekcie:
• Branża: Systemy przemysłowe
• Lokalizacja: Katowice, 5 min pieszo od Dworca PKP
• Godziny pracy: 9 – 17
• Języki obce: niemiecki C1 i angielski B2
• Wynagrodzenie: 6.5 – 7.5 k PLN brutto
• Podróże służbowe: okazjonalnie
• Możliwość pracy zdalnej: okazjonalnie
• Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony

Zadania:
• Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących funkcjonowania systemów zarządzania budynkami
• Rejestrowanie wszystkich interakcji z Klientami i Partnerami w bazie danych CRM (SAP)
• Opracowywania dokumentacji wewnętrznej dotyczącej produktów, procesów i procedur
• Współpraca z inżynierami wsparcia technicznego na poziomie IV nad zaawansowanymi problemami
• Utrzymanie standardów rozmów na wysokim poziomie jakości w zakresie przyjętych KPI

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektryka, mechanika lub adekwatne)
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego C1 i komunikatywna języka angielskiego B2
• Doświadczenie na stanowiskach związanych z wsparciem technicznym produktów Automatyki
• Wysokie umiejętności komunikacyjne, dbałość o szczegóły, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
• Mile widziana znajomość środowiska Microsoft potrzebnego do funkcjonowania systemów (Windows Server, LAN/WAN)

Oferujemy:
• Możliwość aktywnego udziału w rozwoju nowo powstającego zespołu
• Dogodną lokalizację biura, w pobliżu Dworca PKP w Katowicach
• Kartę MultiSport, atrakcyjny pakiet opieki medycznej
• Comiesięczny dodatek językowy do pensji
• Bezpłatny dostęp do porad specjalistów (np. prawnik)
• Pakiet relokacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-04-20
Wyświetlona: 7716 razy