Angular Developer

praca it: etat dla Britenet / Cała Polska

Tagi: JavaScript HTML5 CSS3 TypeScript Angular 6+ webserwisy

Nasze oczekiwania

Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Front-end
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3, JavaScript, Bootstrap, Node.js, NPM, Protractor, Jasmine, Karma
Doświadczenie w pracy z Angular w wersji 6+ lub wyższej
Doświadczenie w programowaniu wielowarstwowych systemów klasy Enterprise
Znajomość narzędzia Enterprise Architect
Doświadczenie w projektowaniu systemów w architekturze SOA
Doświadczenie w projektowaniu interfejsów (SOAP, REST)
Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT
Znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych
Doświadczenie w pracy w różnych metodykach wytwarzania oprogramowania (waterfall, agile)
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Znajomość środowiska CI/CD
Znajomość systemów kontroli wersji (np. Bitbucket)

Mile widziane

Znajomość Java w wersji 7 lub wyższej
Doświadczenie w pracy w dziedzinie Inteligentnych Systemów Transportowych
Znajomość oprogramowania JIRA i Confluence
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z Framework Laravel/React/VUE.JS
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z Docker i z webserwisem REST
Praktyczna znajomość Metodologii DevOps

Kluczowe zadania

Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych
Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
Praca zgodna z metodyką Scrum
Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

Oferowane projekty:
1. Budowa systemu informatycznego dla klienta z sektora publicznego, odpowiadającego na potrzeby:

-dawców i kandydatów na dawców krwi,
-podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które wykorzystują krew i jej składniki w celach leczniczych,
-centrów krwiodawstwa i krwiolecznictwa, które bezpośrednio realizują działania związane z publiczną służbą krwi – pobranie, badanie, preparatyka oraz dystrybucja krwi i jej składników,
-instytucji nadzorujących system publicznej służby krwi.

Nowe rozwiązanie informatyczne wpłynie na poprawę jakości usług medycznych świadczonych dla społeczeństwa. Poprawę jakości należy tutaj rozumieć jako usprawnienie wymiany danych pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w procesie pobierania krwi i stosowania jej w lecznictwie oraz skuteczne zarządzanie uzyskiwanymi i wykorzystywanymi danymi.

2. Budowa dedykowanych rozwiązań wykorzystywanych przez dziesiątki tysięcy użytkowników końcowych:

Dostarczane rozwiązania są krytyczne w perspektywie obsługi procesów związanych z sektorem publicznym i podatkami.
Integracja danych pochodzących z kilkudziesięciu systemów źródłowych, która pozwala na wypracowanie modeli analitycznych mających na celu dostarczenie rozwiązań w zakresie zmniejszenia luki podatkowej.
Zaawansowane narzędzia analityczne – dostarczamy rozwiązania analityczne (BI, oraz dedykowane raporty, dashboardy) oparte o zintegrowane dane pochodzące z kilkudziesięciu systemów źródłowych.

3. Realizacja związana jest z pracami nad unowocześnieniem poboru opłat na drogach krajowych. Nowy krajowy system ma zastąpić rozwiązanie funkcjonujące od 2011 roku. Nowy polski system powstanie w oparciu o nowocześniejsze niż dotychczas rozwiązania, zbliżone do stosowanych obecnie na świecie. Będzie miał otwartą architekturę, pozwalającą na dalszą rozbudowę .Priorytetem jest, aby nowy system:

-powstał w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, stosowane obecnie na świecie, z wykorzystaniem technologii GNSS, transmisji danych w systemach komórkowych (LTE/5G) i Big Data,
-był otwarty na nowe funkcjonalności poprzez rozbudowę o kolejne moduły,
-przechowywał wrażliwe dane na terenie Polski i udostępniał je służbom nadzorującym
-przestrzeganie prawa bez pośrednictwa prywatnych firm,
-korzystał z istniejącej infrastruktury związanej z poborem opłat,
-współpracował z systemami funkcjonującymi w innych krajach Unii Europejskiej.

4. Realizacja dla klienta z branży ubezpieczeniowej obejmujący: administrację środowiskiem systemowym i aplikacyjnym, monitorowanie wydajności i bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz baz danych, nadzór techniczny nad cyklem projektowym.

5. Implementacja systemu umożliwiającego bezgotówkowe transfery pomiędzy maszynami do grania, a zewnętrznym dostawcą płatności oraz rozwój systemu lojalnościowego dla branży loteryjnej. Praca nad rozwojem Portalu dla graczy loterii umożliwiającego rejestrację graczy, edycję konta, ustawianie i śledzenie czasowych i pieniężnych limitów usługi odpowiedzialnego grania, wypełnianie ankiet oraz sprawdzanie statusu programu lojalnościowego.

Nasza oferta:
Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

Informujemy, że administratorem danych jest Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa (dalej jako “administrator”). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych – do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Just Join IT oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją. lessJak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-03-10
Wyświetlona: 847 razy