Angular Developer (ze znajomością języka niemieckiego)

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: JavaScript HTML5 CSS3 TypeScript Angular AWS Cypress NGRX GIT niemiecki

Nasza oferta

Niepowtarzalna atmosfera
– Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
Imprezy integracyjne
– Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
Elastyczność
– Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
Ścieżki rozwoju
– Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
Bezpieczeństwo
– Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
Wymiana wiedzy
– Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
Prywatna opieka medyczna
– Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
Multisport
– Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
Język angielski
– Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
Komfort pracy
– Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
Wspieranie aktywności
– Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

Nasze oczekiwania

Doświadczenie komercyjne na stanowisku frontend developera
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
Praktyczna znajomość technologii webowych: JavaScript, HTML5, CSS3
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji za pomocą frameworka Angular
Znajomość technologii: Cypress, NGRX, GIT
Doświadczenie w pracy z Jira, Confluence, Bitbucket
Doświadczenie w pracy z usługami AWS
Mile widziane

Znajomość programowania aplikacji mobilnych

Kluczowe zadania

Rozwój aplikacji i praca w międzynarodowym zespole
Projektowanie i tworzenie mikrofrontendów w Angular 12
Rozwijanie umiejętności w zespole międzynarodowym z użyciem technologii takich jak: komponenty PrimeNG, AWS, szablony Ultima, Java, Kubernetes
Praca z wykorzystaniem wzorców projektowych i architektonicznych
Zwinne podejście do rozwiązywania problemów (SCRUM).

Kilka słów o projekcie

Projekt dotyczy rozwoju nowych funkcjonalności platformy usługowej, mobilnej oraz utrzymania aplikacji front office z sektora motoryzacyjnego z wykorzystaniem baz danych Oracle oraz AWS.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w wiadomości prywatnej.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-07-29
Wyświetlona: 4634 razy