IMS Database Management - Systems Programmer (100% zdalnie)

praca it: etat dla Wave Europe Sp. z o. o. / Cała Polska

Tagi: IMS

Cześć,
dla naszego klienta, jednego z wiodących światowych dostawców rozwiązań technologicznych i usług informatycznych, który znany jest z innowacyjnych produktów obejmujących m.in. oprogramowanie, sprzęt komputerowy oraz usługi chmurowe poszukujemy IMS Database Management – Systems Programmer.

Zakres obowiązków:
- zapewnienie wsparcia baz danych oraz pomoc w identyfikacji i rozwiązywaniu problemów,
- ścisła współpraca z członkami zespołu w celu zapewnienia udanych wdrożeń aplikacji i ciągłego efektywnego wykorzystania zainstalowanych zasobów bazy danych,
- analiza, testowanie i wdrażanie zmian i ulepszeń oprogramowania do zarządzania bazami danych i baz danych,
- zapewnianie kompleksowych zmian w bazach danych, działań wsparcia i wdrożeń aplikacji,
- projektowanie i realizacja zadań związanych z utrzymaniem administracji bazami danych,
- instalacja, wdrażanie, testowanie i dostrajanie systemu IMS Database oraz Transaction Manager
- zapewnienie wsparcia dla Administratora Baz Danych (DBA) i programistów aplikacji
- przygotowanie Disaster Recovery dla IMS poprzez utrzymanie i dostrojenie procedur tworzenia kopii zapasowych oraz przywracania danych.

Oczekiwania:
- doświadczenie w IMS
- doświadczenie w narzędziach i technikach ekstrakcji oraz formatowania danych baz danych
- doświadczenie z relacyjnymi bazami danych
- umiejętność budowania i utrzymywania relacji
- wysoko rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów
- duża dokładność i dbałość o szczegóły
Mile widziane:
- doświadczenie w środowisku IT mainframe, z dobrymi umiejętnościami w TSO/ISPF, JCL, CICS, COBOL
- znajomość DBDC

Oferujemy:
- możliwość pracy w 100% zdalnie
- zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
- pracę na pełen etat
- prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2024-03-28
Wyświetlona: 24 razy