Programista PHP / Frontend Developer

zlecenia it dla Clearcode / Dowolne

Tagi: php symfony programowanie freelance

Clearcode poszukuje programistów PHP, którzy podejmą stałą współpracę.

Więcej o nas i naszych projektach znajdziesz na:

Zadania:

- rozwój i tworzenie od podstaw projektów,
- rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych,
- tworzenie i przeprowadzanie testów,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia powiązana z wynikami pracy,
- pracę nad ciekawymi projektami dla zagranicznych klientów,
- elastyczne godziny pracy,

Wymagania

- zaangażowanie, systematyczność i terminowość,
- bardzo dobra znajomość PHP oraz MySQL,
- biegła znajomość XHTML, CSS, Javascript,
- znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość frameworków, szczególnie Symfony

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-13
Wyświetlona: 13846 razy