Developer aplikacji mobilnych

praca it: etat dla eSKY Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: developer programista aplikacje mobilne iphone ipad android blackberry

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największym firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce oraz w Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w 3 kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Developer aplikacji mobilnych.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na co najmniej jedną z platform: iPhone/iPad, Google Android, BlackBerry;
  • Umiejętność programowania w przynajmniej jednym z języków: C#, Objective C, C++, JavaME;
  • Umiejętność tworzenia interfejsu użytkownika na potrzeby aplikacji mobilnych;
  • Wiedza na temat serwisów dla urządzeń mobilnych (powiadomienia, geolokalizacja etc.);
  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji;
  • Umiejętność przeprowadzania testów jednostkowych;
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;
  • Zainteresowanie obszarem rozwiązań mobilnych;

Mile widziane:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki techniczne);
  • Możliwość przedstawienia portfolio własnych realizacji projektów aplikacji mobilnych;

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji na urządzenia mobilne;

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony uzupełnianą atrakcyjnym systemem premiowym;
  • Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
  • Pakiet relaksacyjny (basen, fitness, siłownia);
  • Ciekawą pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów;
  • Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
  • Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-18
Wyświetlona: 8579 razy