Lider techniczny aplikacji mobilnych

praca it: etat dla eSKY Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: lider techniczny aplikacje mobilne iphone ipad android blackberry

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największym firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce oraz w Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w 3 kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Lider techniczny aplikacji mobilnych.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na co najmniej jedną z platform: iPhone/iPad, Google Android, BlackBerry;
  • Doświadczenie w programowaniu w przynajmniej jednym z języków: C#, Objective C, C++, JavaME;
  • Wiedza na temat rynku aplikacji dla urządzeń mobilnych;
  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobre zdolności komunikacyjne;
  • Umiejętność organizowania pracy zespołu i ustalania priorytetów;
  • Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu programistów;
  • Znajomość metodyki SCRUM;
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i precyzyjnego formułowania wypowiedzi;
  • Zorientowanie na terminowość oraz jakość realizowanych zadań;

Mile widziane:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki techniczne);

Zakres obowiązków:

  • Stworzenie zespołu developerów na potrzeby tworzenia aplikacji mobilnych;
  • Zaprojektowanie architektury aplikacji dla urządzeń mobilnych w oparciu o istniejące aplikacje webowe;
  • Uruchomienie i koordynowanie techniczne procesu developerskiego aplikacji na urządzenia mobilne;
  • Projektowanie i programowanie aplikacji na urządzenia mobilne;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony uzupełnianą atrakcyjnym systemem premiowym;
  • Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
  • Pakiet relaksacyjny (basen, siłownia, firness);
  • Ciekawą pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów;
  • Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
  • Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-18
Wyświetlona: 9764 razy