Grafik 3D

praca it: etat dla Sointeractive / Kraków

Tagi: grafik 3d grafika kreacja 3d

SoInteractive – to agencja kreatywna o wszechstronnych kompetencjach w zakresie komunikacji marketingowej. Specjalizujemy się w łączeniu nowatorskiej kreacji z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami webowymi. Tworzymy od podstaw kampanie reklamowe począwszy od strategii, kreacji, aż po realizację. SoInteractive to także Studio SoInteractive (Motion Capture, Green Screen, Kamera Red One).

Poszukujemy zdolnego, kreatywnego grafika 3D

Opis stanowiska
• tworzenie wizualizacji 3D obiektów na potrzeby projektów
• modelowanie postaci, architektury i tła, rigger, animacja, kompositing i rendering

Wymagania
• umiejętność pracy z wykorzystaniem narzędzi do kreacji grafiki (Photoshop, Illustrator), oraz narzędzi do wizualizacji 3D (Blender, 3DMax)
• doświadczenie jako freelancer poparte bogatym portfolio

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach
• świeże owoce w każdy piątek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-05
Wyświetlona: 8880 razy