Elektronik-Tester

praca it: etat dla Cyclad Polska / Częstochowa

Tagi: Python

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy Specjalistów do pracy w ramach projektu dla naszego Klienta w Częstochowie.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za tworzenie procedur testowych na podstawie podanych specyfikacji, tworzenie skryptów testowych w języku Python, rozwój i egzekucję scenariuszy testowych oraz wykonywanie testów manualnych metodą testów próbek.

Wymagania stawiane pracownikowi:

•Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym (np. elektronika)
•Znajomość zagadnień związanych z elektroniką analogową i cyfrową
•Znajomość narzędzi pomiarowych
•Doświadczenie z aplikacjami wbudowanymi
•Doświadczenie w testowaniu oprogramowania (zwłaszcza metodą black box)
•Doświadczenie w automatyzacji testów
•Znajomość języków skryptowych (preferowany Python)
•Doświadczenie w używaniu narzędzi do raportowania (Jira)
•Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

•Znajomość języka niemieckiego
•Certyfikat ISTQB
•Znajomość branży automotive
Firma oferuje:

•Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu
•Duże możliwości rozwojowe i dostęp do nowoczesnych technologii
•Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów w branży automotive
•Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-06-02
Wyświetlona: 13188 razy