Tester oprogramowania

praca it: etat dla Sointeractive / Kraków

Tagi: tester testowanie

SoInteractive – to agencja kreatywna o wszechstronnych kompetencjach w zakresie komunikacji marketingowej. Specjalizujemy się w łączeniu nowatorskiej kreacji z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami webowymi. Tworzymy od podstaw kampanie reklamowe począwszy od strategii, kreacji, aż po realizację.

Poszukujemy testera oprogramowania!

Zakres obowiązków:

• Testowanie aplikacji biznesowych
• Przygotowywanie i przeprowadzanie planów testów
• Logiczne wyciąganie wniosków i stosowanie ich w kolejnych projektach wdrożeniowych
• Przygotowanie i przeprowadzenie zautomatyzowanych testów funkcjonalnych i regresywnych
• Analiza wymagań
• Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:
• Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość zagadnień związanych z testowaniem systemów IT
• Doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania
• Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
• możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach
• świeże owoce w każdy piątek :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-06
Wyświetlona: 6800 razy