Programista PHP

zlecenia it dla IT Kontrakt Sp. z o.o. / Cała Polska

Tagi: php mysql programista

Obowiązki:

- Tworzenie warstwy front-end platformy transakcyjnej
- Budowa aplikacji przy użyciu PHP
- Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności systemu informatycznego
- Optymalizacja aktualnie działającego oprogramowania
- Analiza wymagań funkcjonalnych

Wymagania:

- Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w programowaniu w PHP,
- Bardzo dobra znajomość języka SQL, oraz baz relacyjnych danych (MySQL)
- Mile widziana znajomość Pythona
- Mile widziana znajomość HTML, CSS, JavaScript,
- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.
- Możliwość pracy zdalnej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-22
Wyświetlona: 4824 razy