Programista Sharepoint

Kogo szukamy…

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na stanowisku Programista SharePoint będzie członkiem zespołu wdrożeniowego odpowiedzialnego za analizę wymagań klienta, opracowanie projektu oraz tworzenie i rozwój aplikacji w oparciu o platformę SharePoint.

Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli

  • lubisz wyzwania i podchodzisz do nich z entuzjazmem,
  • praca i to co w niej robisz jest dla Ciebie ważne,
  • jesteś osobą kreatywną, potrafiącą rozwiązywać skomplikowane problemy,
  • potrafisz pracować pod presją czasu.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy ze środowiskiem SharePoint,
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy jako programista .NET komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformie .NET (bardzo dobra znajomość C#, ASP.NET, ASP.NET MVC, Visual Studio),
  • bardzo dobra znajomość bazy MS SQL Server,
  • znajomość wybranego ORM (nHibernate, Entity Framework, LINQ to SQL),
  • doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych (nUnit, RhinoMocks),
  • dobra znajomość środowiska Visual Studio 2010.
  • Mile widziane*
  • znajomość Azure,
  • wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • znajomość Microsoft Windows Workflow Foundation oraz Microsoft Reporting Services,
  • certyfikat Microsoft Office SharePoint Server 2007, Application Development lub Configuration.

Co oferujemy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pracę w międzynarodowej agencji przy ciekawych projektach dla prestiżowych klientów,
  • pracę z najlepszymi w swojej dziedzinie,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • możliwość zdobywania certyfikatów branżowych,
  • pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-03
Wyświetlona: 7030 razy