iPhone Software Engineer

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Bełchatów

Tagi: iPhone software engineer

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko iPhone Software Engineer do pracy we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
Inżynier oprogramowania będzie członkiem zespołu, który projektuje i wdraża nowe produkty i technologie oraz bierze udział w pracy nad wszystkimi fazami cyklu rozwoju oprogramowania.

Osoba na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za :
•Rozwój produktu
•Udział w planowaniu i tworzeniu nowych modułów i funkcji dla produktów
•Utrzymywanie wysokich standardów programowania
•Rozwijanie i podnoszenie standardów technologii

Wymagania:
•Doświadczenie w rozwoju aplikacji dla iPhone/iPad
•Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w rozwoju oprogramowania
•Biegła znajomość OOA, OOD oraz projektowania wzorów
•Znajomość C++, C# lub Java
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Znajomość jednej z mobilnych platform OS- iOS, Android, Windows Phone, Symbian, WebOS, MeeGo, Maemo, BlackBerry OS, Series40 (lub technologii powiązanych) będzie atutem
•Doświadczenie w rozwoju metod Scrum i Kanban będzie mile widziane

Profil osobowy:
•Umiejętności rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia
•Dbałość o szczegóły
•Zdolność szybkiego uczenia się nowych technologii
•Umiejętność pracy pod presją czasu
•Zdolności komunikacyjne oraz pracy w grupie
Firma oferuje:
•Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu
•Udział w innowacyjnych oraz pełnych wyzwań projektach realizowanych dla międzynarodowych Klientów
•Praca z najnowszymi technologiami informatycznymi
•Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-06
Wyświetlona: 10442 razy